Ostrowiec Świętokrzyski - Obiekt na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 900 000 PLN
Powierzchnia
3 844 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
5 635 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Medyczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Magazynowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Piętro
3
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1960
Prąd
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Ostrowca Świętokrzyskiego gdzie prezentujemy obiekt z długo terminową umową najmu wolno stojący świetnie nadający się na lokale handlowe , hurtownie , składy.
Obiekt handlowo – usługowy działce 7182m2 o kształcie regularnym , teren działki plaski . Dojazd do nieruchomości z drogi lokalnej asfaltowej . Sąsiedztwo i otoczenie nieruchomości stanowi budynki magazynowe ,handlowe i usługowe. Brak aktualnego planu zagospodarowanie przestrzennego
Powierzchnia zabudowy budynku 1425m2, powierzchnia użytkowa 3844m2 , powierzchnia użytkowa wszystkich kondygnacji 3024m2 , wysokość budynku 12,5m.
Jest to budynek 3 kondygnacyjny , podpiwniczony , konstrukcji ramowo - słupowej żelbetonowej , z części ścian zewnętrznych samonośnych . Poddasze jest trzecia kondygnacja . przy elewacji frotowej budynku znajdują się na całej długości sciany betonowe rampy załadunkowej , które SA do zaadoptowania i dodatkowa spełnia role dla podjazdów dla inwalidów , dogodne Weście i podjazd wykonaną także do części podziemia. Budynek ma zagospodarowane podziemie , przyziemie i poddasze . W budynku jest instalacja elektryczna , wodna podłączona do sieci miejskiej , kanalizacyjna podłączona do sieci miejskiej , telefoniczna oraz wentylacja .
Rozmieszczenie powierzchni w budynku
-powierzchnia podziemia to magazyn i cześć handlowa z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 1013,2m2 i wysokości 3 m
-powierzchnia przyziemia to salony handlowe z zapleczem magazynowo – biurowo - socjalnym o powierzchni 994,8m2 a wysokości 3,5m
-powierzchnia II kondygnacji to salon handlowy z zapleczem magazynowym o powierzchni 1017m2 oraz wysokości 3m
Cena nieruchomości 2 900 000 netto .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).