Ostrówek - Obiekt na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
1 582 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
15 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Inny
Rok budowy
1989
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Hala magazynowa z dużym placem będącym gruntem inwestycyjnym na terenie przemysłowym
Łączna powierzchnia terenu to 1,5 ha natomiast hala z zapleczem socjalnym i biurowym to 1582 m2 Oferta dotyczy budynku nr 4 wraz z zaznaczoną kolorem czerwonym działką z wjazdem od strony ulicy .Nieruchomość przemysłowa Ostrówek położona jest 60 km od Warszawy w centralnej części teej miejscowości .Nieruchomość leży przy trasie drogi krajowej nr 50 (Ostrów Mazowiecka - Mińsk Mazowiecki), stanowiącej jeden z wiodących w kraju ciągów komunikacyjnych na wschód. Dziennie tą trasą nieruchomość mija ponad 2100 Tirów (dane statystyczne GDDKiA), dla których droga krajowa stanowi swoistą obwodnicę Warszawy.
Dogodny dojazd z Warszawy zapewniają:
a)Trasa ekspresowa S8 - czas dojazdu samochodem z Warszawy na teren Nieruchomości ok. 50 min.b)Linia kolejowa Warszawa - Białystok (stacja PKP "Ostrówek").
c)Liczne busy PKS i przewoźników prywatnych.
Obiekt  murowany z pełną infrastrukturą po kapitalnym remoncie w 2012 roku.
Powierzchnia produkcyjno- magazynowa: 1270 m2 o wysokości 7m, 100 m o wysokości 4,2 m
Zaplecze biurowo socjalne : 182 m2 o wysokości 3m. Na terenie utwardzone drogi i parkingi ,Instalacja wody miejskiej , kanalizacja miejska , odprowadzenie wód burzowych , trafostacja ,zbiorniki podziemne na gaz LPG , pełna wentylacja , biurowiec  i zaplecze socjalne dla magazynierów ogrzewane piecem kondensacyjnym podłączonym do systemu kaloryferów , hala ogrzewana napromiennikami podczerwieni .Rampa hydrauliczna z poziomu -1, dwie bramy typu HORMAN z poziomu 0. posadzka bezpyłowa o wysokiej nośności,nowe plastykowe okna ,teren ogrodzony i oświetlony ,przygotowana i wyposażona część socjalno-biurowa.Bardzo przyjazna gmina i burmistrz .Dostępność ludzi do pracy (w tym także mechaników, operatorów maszyn).
Oszczędź czas i pieniądze,

załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności,

otrzymasz bezpłatną obsługę Prawną,

pomożemy w udzieleniu kredytu

do 100% wartości nieruchomości. Kontakt: telefon: +48 694-151-938 Licencja: 21337

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).