Warszawa - Obiekt na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 000 PLN
Powierzchnia
12 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
12 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Typ hali
Inny
Rok budowy
2020
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania dwa miejsca postojowe (obok siebie) w garażu podziemnym w budynku apartamentowym na warszawskiej Białołęce, na ul. Berensona. Każde 12 m2. Księga wieczysta. Cena za jedno: 30 tys. zł.

Brama wjazdowa na pilota. Ochrona i monitoring przez całą dobę. Serwis sprzątający. Opłaty miesięczne 100 zł.

Budynek nowy 2015 r.


Two parking spaces for sale (next to each other) in the underground garage in an apartment building in Białołęka in Warsaw, at ul. Berenson. Every 12 m2. Land and Mortgage Register. Price for one: 30 thousand. zł. The entrance gate on the remote control. Protection and monitoring around the clock. Cleaning service. Monthly fees PLN 100. New building 2015

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Iwonna Thierry

Iwonna Thierry

Telefon:
600592699
E-mail:
ti@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).