Mościska - Obiekt na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 230 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 162 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Magazynowe, Handlowo/Usługowe, Inne, Przemysłowo/Produkcyjne , Biurowe, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2015
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupy NOWY oddany do użytkowania w 2015 roku budynek usługowo-handlowy z funkcją mieszkalną,prawie pod każda działalność np. : szkolę ,przychodnie , szpital , biuro, dom spokojnej starości , usługi, handel, gastronomia, gabinet, pawilon, hala, centrum dystrybucyjne, centrum handlowe, hotel-pensjonat, inne .Obiekt stanowiący własność hipoteczną,położony w Mościskach,gmina Izabelin,dokładnie na granicy Warszawy-dzielnica Bielany. Obiekt zlokalizowany jest na skrzyżowaniu 3 dużych ruchliwych ulic.Powierzchnia całkowita budynku 1100 m2, powierzchnia użytkowa 821 m2. Działka 1162 m2. Kubatura 3600 m3. Numer ewidencyjny działki 109/2.Teren zabudowy Mn/U wysokość budynku 12 m. szerokość budynku 25 m głębokość 15 m 3 kondygnacje nadziemne,bez podpiwniczenia budynek posadowiony na końcu działki, 22 miejsca parkingowe winda osobowo-towarowa,obszerna,łączy parter z II piętrem. gaz,prąd,woda miejska,kanalizacja,instalacje telefoniczne,komputerowe,internetowe,zabezpieczenia p-poż. Budynek zaprojektowany w stylu modernistycznym z szerokimi na 9 metrów przeszklonymi od głównej ulicy witrynami na każdej kondygnacji.Wewnątrz dwie szerokie na 140 cm.klatki schodowe i 5 drzwiami oraz bramą towarową.Z tyłu budynku znajduje się dodatkowa brama towarowa umożliwiająca dostawy z drogi lokalnej. Do wykończenia wnętrza użyto materiałów wysokiej jakości.Okna 3 szybowe.Drzwi aluminiowe.Drzwi p-poż również aluminiowe.Budynek ocieplony 15 cm styropianem,sufity podwieszane,oświetlenie ledowe w całym budynku.Dwie kotłownie wewnątrz,oddzielne liczniki prądu,gazu,wody.Parking wyłożony kostką.Przewody kominowe pod ogrzewanie kominkiem na I i II piętrze. Na każdym poziomie po 2-3 obszerne toalety spełniające zapotrzebowanie osób niepełnosprawnych.Konstrukcja budynku umożliwia utworzenie powierzchni" open space" .Na II piętrze prawie w każdym pomieszczeniu znajduje się instalacja do zamontowania umywalek,są pokoje przeznaczone pod łazienki.W zamyśle branża medyczna,spa,kosmetyczna. Koncepcja projektowa budynku zakładała funkcjonowanie w nim jednocześnie wielu firm i różnorodnych działalności,stąd wiele wejść,2 klatki schodowe,2 bramy towarowe,winda,oddzielne instalacje na poziomach.Budynek idealnie spełnia wymagania pod siedzibę firmy,branżę medyczną,spa,biura,jako lokal handlowy,szkoła,przedszkole,ITP. Lokalizacja na skrzyżowaniu 3 dużych ruchliwych ulic gwarantuje sukces komercyjny każdego przedsięwzięcia bez konieczności nadmiernego kosztownego reklamowania się. Blisko znajdują się linie autobusowe,dzienne i nocne,autostrada A2.obwodnica S8,uczelnie,instytucje państwowe,osiedla mieszkaniowe,będzie wybudowany ogromny kompleks sportowo-rekreacyjny.blisko jest też do Parku Kampinoskiego.Centrum Warszawy -10 km. 13. Kontakt: telefon: +48 694-151-938 Licencja: 21337

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).