Tarnobrzeg

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
125 000 PLN
Powierzchnia
109,60 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
681 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Inne
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Typ hali
Inny
Rok budowy
1979
Prąd
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Obiekt w centrum Tarnobrzega gdzie prezentujemy zakup udziałów w budynku z przeznaczeniem biurowo administracyjnym . Budynek ma 5 kondygnacji naziemnych . Prezentowany lokal użytkowy o powierzchni 109,62 , położony na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym . Składa się z 8 pomieszczeń biurowych , sanitariatu i korytarza . Nieruchomość jest w ścisłym centrum miasta dobra infrastruktura i komunikacja . Aktualnie brak planu zagospodarowania , zgodnie z ustaleniami Studiom Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta przedmiotowy teren znajduje się w strefie obszaru budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego wraz z zapleczem handlowo usługowym . W budynku mają siedzibę instytucje administracji publicznej - Urząd Skarbowy , Urząd Statystyczny, prywatne firmy , biura rachunkowe , biura poselskie , biura finansowe oraz hurtownia . Wzdłuż budynku są miejsca parkingowe , z dobrymi dojściami dla pieszych . W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki użytkowe , szkoła podstawowa wraz z gimnazjum ,banki , siedziba spółdzielni mieszkaniowej oraz pawilony handlowo usługowe .Budynek wybudowany 1979 roku w technologii BSK , fundamenty żelbetonowe , ściany nośne z płyt BSK wypełnione siporeksem , podciągi , wieńce żelbetonowe , pozostałe nadproża prefabrykatów L-19 ,stropy z płyt żerańskich .

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.2
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Telefon:
606930475
E-mail:
ga@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).