Świdwowiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 350 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
24 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Liczba pięter
1
Rok budowy
2005
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu Ośrodka Wypoczynkowego jest to to wyjątkowe miejsce ze względu na świetne walory turystyczne okolicy i bliskość szlaków komunikacyjnych. Jeziora i lasy, których tu nie brakuje, tworzą specyficzny klimat dla aktywnego wypoczynku.
Pojezierze położone na granicy województw lubuskiego i wielkopolskiego jest od wielu lat stałym punktem na wypadowej mapie mieszkańców Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Poznania. Wielkim zainteresowaniem cieszy się również wśród mieszkańców Dolnego Śląska.
Znakomity dojazd do Ośrodka gwarantuje położenie w odległości 5 km od autostrady A2 kierunek Warszawa-Berlin (zjazd w Trzcielu).
Ośrodek leży nad brzegiem jeziora Konin, które od 2012 roku jest poddawane procesowi oczyszczania metodą priobiotyczną, która z roku na rok przynosi wyższe wskaźniki czystości wody. Na potrzeby uzyskania najwyższego stopnia przejrzystości wody wybudowaliśmy groblę między jeziorem Konin a jeziorem Wielkim (Rezerwat Kormoranów). Grobla jest wyposażona w śluzę do regulacji poziomu wód obu jezior. Ośrodek posiada własną plażę z pomostem i wypożyczalnią sprzętu wodnego (kajaki i rowery wodne). Do dyspozycji gości są również leżaki i rowery górskie. Kompleks obiektów letniskowych z zapleczem techniczno – socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 681,90 m2, składa się z:
- 5 domków murowanych o powierzchni użytkowej 24,50 m2 każdy
- 5 domków drewnianych, otynkowanych o powierzchni użytkowej:
- 2 x 31,40 m2
- 2 x 32,90 m2
- 1 x 38,30 m2
- 4 domki drewniane piętrowe o powierzchni użytkowej 30,50 m2 każdy
- 3 domki drewniane piętrowe w trakcie budowy o powierzchni użytkowej 30,50 m2 każdy
- budynek świetlicy z zapleczem socjalnym o powierzchni użytkowej 179,00 m2
- budynek hydroforni o powierzchni użytkowej 26,00 m2 (obiekt pomocniczy - własne ujęcie wody)
- hangar na sprzęt o powierzchni użytkowej 56,10 m2 (obiekt pomocniczy)
- wiata grillowa (obiekt pomocniczy)
- 2 szamba (obiekty pomocnicze)
- boisko do gry w siatkówkę plażową
- plac zabaw dla dzieci z drewnianym domkiem
- parking dla gości ośrodka
Ośrodek dysponuje w tym momencie 84 miejscami noclegowymi. Dodatkowe 18 miejsc będzie w domkach w trakcie budowy. Każdy domek posiada aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Również trzeba nadmienić, że na terenie ośrodka są wyznaczone miejsca pod kempingi i namioty, dla których jest osobne zaplecze sanitarne. Na terenie znajduje się parking, który pomieści samochody wszystkich gości ośrodka. W czasie sezon letniego dla gości funkcjonuje bar z małym zapleczem gastronomicznym oraz rzutnikiem multimedialnym, na którym można oglądać wielkie imprezy sportowe, seanse filmowe, itp. Na terenie Ośrodka można zorganizować imprezy okolicznościowe, np. komunia, wesele i inne uroczystości .
Teren Ośrodka obejmuje ogrodzoną działkę o powierzchni 2,3591ha, na pofałdowanym terenie wśród drzew.
Na terenie działki Ośrodka Wypoczynkowego istnieje możliwość budowania kolejnych domków o powierzchni do 200 m2 oraz rozbudowa budynku świetlicy, gdzie mogą powstać kolejne miejsca noclegowe, nawet całoroczne. Istnieje również możliwość wybudowania kawiarni.
Do Ośrodka przyjeżdżają turyści z całej zachodniej Polski od Szczecina aż po Wałbrzych. Gościmy również obywateli Niemiec, którzy chętnie wypoczywają nad jeziorem Konin.
Turyści, którzy nas odwiedzają są gośćmi cyklicznymi i przyjeżdżają do nas od wielu lat z całymi rodzinami. Przyjazna atmosfera, cisza, świeże powietrze oraz rodzinny klimat sprzyjają takiemu sposobowi spędzania czasu.


Kontakt: telefon: +48 694-151-938 Licencja: 21337

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).