Warszawa

Praga-Północ, ul. Radzymińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
30 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan nieruchomości
Dobry
Rok budowy
1939
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
0
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
0
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0

Opis nieruchomości

Do wynajmu 1 pokojowe, rozkładowe mieszkanie/30m2/ po remoncie w odrestaurowanej kamienicy z 1939r na bliskiej Pradze Północ. Piętro 0/4. Kuchnia z oknem: glazura, terakota. Łazienka z kabiną. WC osobno. Podłoga w pokoju -parkiet. Okna skierowane na stronę wschodnią od podwórka/kuchnia/ i zachodnią /pokój/. Wszystkie instalacje w mieszkaniu i kamienicy są wymienione.
Budynek oddalony od ul. Radzymińskiej. Cena najmu 1500,-zł + opłaty licznikowe. Kaucja 1 miesięczna. Dobry punkt lokalizacyjny.
Blisko Dworzec Wschodni, Wileński, metro Dworzec Wileński, CH Carrefour. Tramwaje i autobusy z ul. Targowej i ul. Kawęczyńskiej.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Metro

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Telefon:
604756956
E-mail:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).