Warszawa

Śródmieście, ul. Ludna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Powierzchnia
18 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Stan nieruchomości
Dobry
Rok budowy
1965
Piętro
7
Liczba pięter
12
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Prześwit
Winda
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
0
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0

Opis nieruchomości

Do wynajmu 1 pokojowe mieszkanie typu studio o powierzchni 18m2 z pięknym widokiem na Wislę /Powiśle/.Piętro 7/12.
Kuchnia w przedpokoju-szafki, lodówka, kuchenka, pralka. Łazienka z prysznicem. Okno balkonowe skierowane na stronę wschodnią/balkon francuski/. Podłoga-panele. Cena najmu 1800,-zł +m opłaty licznikowe. Kaucja 1 miesięczna. Znakomity punkt lokalizacyjny i komunikacyjny. Szybki dojazd do Centrum. Autobusy z ul. Ludnej .
Mieszkanie aktualne od 1 sierpnia.
Zapraszam.

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Telefon:
604756956
E-mail:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).