Warszawa - Mieszkanie na wynajem

Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 100 PLN
Powierzchnia
100 m2
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Dobry
Rok budowy
1998
Piętro
4
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Ciemna
Liczba balkonów
2

Opis nieruchomości

Dwupoziomowe mieszkanie położone w budynku z 1998 roku. Na pierwszym poziomie jest salon, kuchnia, WC i garderoba, na drugim poziomie są dwa niezależne pokoje i obszerna łazienka. Dwa balkony (na każdym poziomie).

Mieszkanie nie jest umeblowane.

W pobliżu pełna infrastruktura i dobra komunikacja.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Kościół, Plac zabaw, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Basen, Bazarek, Apteka, Sklep
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Bogusław Chodorowski

Bogusław Chodorowski

Telefon:
600072214
E-mail:
bc1@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).