Warszawa - Mieszkanie na sprzedaż

Targówek, ul. Wilków Morskich

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
700 000 PLN
Cena za m2
7 446,81 PLN
Powierzchnia
94 m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
6
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
2004
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Lokal znajduje się na parterze i składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC, zajmuje łącznie powierzchnię 94,20 m2.

Budynek jest wyposażony w instalacje wodną, kanalizacyjną, elektryczną, domofonową i centralnego ogrzewania.

Przystanki komunikacji publicznej – autobusowe znajdują się w odległości ok. 500 metrów od budynku przy ulicy Łodygowej lub Radzymińskiej. W promieniu do 200 m od budynku znajdują się podstawowe punkty handlowo-usługowe, sklepy osiedlowe, apteka, prywatne centrum medyczne oraz przedszkole.

Bezpośredni dojazd do budynku zapewnia ulica Wików Morskich. W odległości ok. 500 m od budynku przebiega ul. Radzymińska, która stanowi główny ciąg komunikacyjny tej części dzielnicy oraz fragment drogi wojewódzkiej nr 634. W promieniu 1,2 km od budynku znajduje się Las Bródnowski.Do lokalu przylega ogródek.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i negocjacji

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus
  • Ogród: Tak

Mapa

Kontakt

Bożenna Szkrabko

Bożenna Szkrabko

Telefon:
608404541
E-mail:
bs2@dragowski.pl
Numer licencji:
6253

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).