Warszawa

Śródmieście, ul. Nowy Świat

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 256 000 PLN
Cena za m2
24 000 PLN
Powierzchnia
94 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1784
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Mieszkanie w klasycystycznej pałacowej kamienicy z 1784 roku, odbudowanej w 1948 roku położonej przy Trakcie Królewskim. Elewacja, dach, wejście i klatka schodowa po generalnym remoncie. Nieruchomość o pełnowartościowej powierzchni - 94m2, dodatkowy metraż poniżej 2,30 wynosi 20m2. Mieszkanie rozkładowe i dwustronne, okna - wschód i zachód, na ulicę Nowy Świat i przestronne podwórze. Winda w planach.

Grunt we własności.

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Uczelnia, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Zachód

Mapa

Kontakt

Anna Hermanowicz

Anna Hermanowicz

Telefon:
602609082
E-mail:
ah@dragowski.pl
Numer licencji:
6553

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).