Warszawa - Mieszkanie na sprzedaż

Mokotów, ul. Wiktorska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 000 PLN
Cena za m2
17 777,78 PLN
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
6
Rok budowy
1950
Stan nieruchomości
Dobry
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Przestronny apartament przy ulicy Wiktorskiej w Warszawie na terenie Starego Mokotowa.
Apartament o powierzchni 89,83 m2 na co składają się 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienki i WC. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku. Dodatkowymi atutami są ekspozycja południowa i balkon.
Lokalizacja budynku pozwala na swobodną komunikację z całym miastem zarówno środkami komunikacji publiczne,j Metro z liniami autobusowymi i tramwajowymi jak i komunikacją indywidualną dzięki dogodnym połączeniom i niewielkim odległościom do tras wylotowych z miasta (Trasa Łazienkowska, Wisłostrada). Budynek usytuowany jest w wyjątkowo zacisznym i spokojnym miejscu przy mało ruchliwej ulicy Wiktorskiej. W najbliższej okolicy nie brakuje miejsc do spokojnego wypoczynku w zacisznych parkach i ogródkach (Park Mokotowski, Park Dreszera), a także do aktywnego spędzania wolnego czasu na pobliskich obiektach sportowych Warszawianki i Parku Wodnego.
Dostępny parking przy ulicy.
Pełna infrastruktura;
Dostęp do licznych sklepów punktów usługowych,barów licznych kawiarni, herbaciarni i restauracji. Galeria Mokotów 2,5 km.
Czynsz ok. 1000 zł z zaliczkami na ogrzewanie ,zimną i ciepła wodę oraz FR.

Mapa

Kontakt

Bożenna Szkrabko

Bożenna Szkrabko

Telefon:
608404541
E-mail:
bs2@dragowski.pl
Numer licencji:
6253

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).