Warszawa

Śródmieście, ul. Mokotowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 450 000 PLN
Cena za m2
18 125 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
6
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1911
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie w pięknie odnowionej kamienicy z 1911 roku. Kamienica ta znajduje się na krótkim odcinku Mokotowskiej między ul. Piękną a ul. Koszykową, w pobliżu Dolinki Szwajcarskiej i Łazienek Królewskich. Wybudowana została przez jedną z najlepszych pracowni architektonicznych tamtego okresu.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierzchni 31 i 24 m kw w amfiladzie, widnej kuchni o powierzchni 13 m kw, obszernej łazienki i przedpokoju. Układ mieszkania daje możliwość zmiany aranżacji mieszkania. W przedpokoju można zaaranżować obszerną garderobę.
Wysokość mieszkania 3.80 m. Widok z okien na skwer i ulicę Chopina.

W okolicy wiele eleganckich sklepików i restauracji oraz pl. Zbawiciela.

Mieszkanie do generalnego remontu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Metro
  • Widok na: Park/skwer
  • Kierunek okien w pokojach: Południe
  • Liczba balkonów: 1

Mapa

Kontakt

Małgorzata Ryczkowska

Małgorzata Ryczkowska

Mobile:
606930361
Email:
mr2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).