Warszawa

Mokotów, ul. Cypryjska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 000 PLN
Cena za m2
8 496,73 PLN
Powierzchnia
76,50 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rok budowy
1994
Stan nieruchomości
Dobry
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Słoneczne, dobrze zaprojektowane mieszkanie dla rodziny o powierzchni całkowitej 76,5 m2 Nieruchomość złożona z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, garderoby, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnego WC.
Ogromnym atutem mieszkania jest rozkład mieszkania, okna kuchni ekspozycja na wschód, salon z wyjściem na balkon ma ekspozycję na południe, okna pozostałych 3 pokoi ekspozycja na zachód, dzięki temu mieszkanie cały dzień jest naturalnie doświetlone. Ładny, dębowy parkiet na podłodze w dobrym stanie. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym i monitorowanym osiedlu.
Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku, bez windy. Klatka schodowa idealnie utrzymana.
W najbliższej okolicy szkoła, przedszkole, lokale usługowo-handlowe itp. Na terenie ogrodzonym przynależnym do osiedla dużo drzew, zieleni oraz zadbany, kolorowy plac zabaw dla dzieci.
Jest możliwość zakupu garażu w cenie 29 000 pln (zakup garażu nieobligatoryjny).

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Restauracja, Szkoła, Plac zabaw, Kościół
  • Komunikacja: Autobus
  • Liczba balkonów: 1

Mapa

Kontakt

Anna Gołąb

Anna Gołąb

Mobile:
600072238
Email:
ag@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).