Warszawa

Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
945 000 PLN
Cena za m2
12 708,45 PLN
Powierzchnia
74,36 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Materiał
Cegła
Rok budowy
2015
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak
Komórka
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Apartament o dobrym rozkładzie, dwustronny, dobrze doświetlony i cichy, zlokalizowany w nowoczesnym budynku apartamentowym na Żoliborzu.
Salon, częściowo połączony z kuchnią i holem, z wyjściem na duży ponad 7,5 metrowy balkon, z ekspozycją okien na południe i z widokiem na ładnie zagospodarowane patio.
Kuchnia dobrze zaprojektowana i wyposażona w kompletny sprzęt AGD; przy kuchni część jadalniana. Dwie ustawne sypialnie z północną ekspozycją okien. W holu i sypialni szafy garderobiane. Łazienka z kabiną prysznicową, oddzielne wc.
Na podłogach deska barlinecka i gres, okna drewniane.
Bardzo dobry punkt komunikacyjny.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 35 000,- i komórka lokatorka - 20 000,-

A good layout, two-sided, well-lit and quiet apartment, located in a modern apartment building in Żoliborz. Living room, partly connected to the kitchen and hall, with access to a large over 7.5-meter balcony, with windows facing south and with a view of the nicely landscaped patio. The kitchen is well designed and equipped with complete household appliances; dining area by the kitchen. Two adjustable bedrooms with northern windows. Closet wardrobes in the hall and bedroom. Bathroom with shower, separate toilet. Barlinek floor and gres tiles on the floors, wooden windows. Very good communication point. The apartment includes a parking space in the underground garage, an additional fee of 35,000, -

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Ochrona: Tak

Mapa

Kontakt

Krystyna Siwicka

Krystyna Siwicka

Telefon:
602365358
E-mail:
ks@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).