Warszawa

Śródmieście, ul. Hoża

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
900 000 PLN
Cena za m2
13 858,95 PLN
Powierzchnia
64,94 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
5
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1950
Stan nieruchomości
Dobry
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie do sprzedaży w odnowionej kamienicy, widne i rozkładowe o powierzchni 65m2, składające się z trzech pokoi, toalety, pomieszczenia socjalnego, przedpokoju oraz balkonu tzw. francuskiego. Mieszkanie po odświeżeniu. Wysokość pomieszczeń – 3,10m. Okna wychodzą na Północny zachód i Południowy wschód, mimo bliskości ciągu komunikacyjnego mieszkanie jest ciche okna tylko z jednego pokoju wychodzą na ul. Hożą (Północny zachód).
Obecnie jest wynajęte na cele biurowe, istnieje możliwość zakupy wraz z Najemcą.
Do lokalu przynależy piwnica 3,38m2
Dodatkowo płatny garaż w podwórzu oraz miejsce postojowe przed garażem za 100 tys PLN. Na terenn wjazd przez bramę sterowaną z pilota.
Lokalizacja w centrum miasta, bardo dobra komunikacja tramwaj, autobus, metro blisko do Dworca Centralnego. W pobliżu bary, kawiarnie, restauracje oraz sklepy.

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 2
  • Kierunek okien w pokojach: Północny zachód, Południowy wschód
  • Liczba balkonów: 1

Mapa

Kontakt

Łukasz Drągowski

Łukasz Drągowski

Telefon:
602411741
E-mail:
lukasz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).