Warszawa

Mokotów, ul. Egejska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
480 000 PLN
Cena za m2
9 039,55 PLN
Powierzchnia
53,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Wielka Płyta
Rok budowy
1972
Stan nieruchomości
Dobry
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie na Stegnach w doskonałym punkcie komunikacyjnym, Sobieskiego/Śródziemnomorska. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym bez windy z 1972r. Budynek i klatka w dobrym stanie. Mieszkanie rozkładowe z widną kuchnią. Dwa mniejsze pokoje i kuchnia od strony Wschodniej (ul.Sobieskiego), duży pokój z balkonem od strony Zachodniej (zielone podwórko), na podłogach w pokojach i przedpokoju klepka, wysokość 2,60m, w dwóch pokojach i kuchni gładzie położone w 2019r. Rury od ciepłej i zimnej wody wymieniane 6-7 lat temu przy remoncie łazienki i wc, są liczniki. Czynsz 690zł za 3 osoby. Jest piwnica i wózkarnia. Pod budynkiem miejsca parkingowe. W pobliżu przedszkola, szkoły, sklepy i przychodnie.
Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Grunty w trakcie regulacji, spółdzielnia ENERGETYKA.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1

Mapa

Kontakt

Barbara Szczerbińska

Barbara Szczerbińska

Telefon:
608404536
E-mail:
bs@dragowski.pl
Numer licencji:
819

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).