Warszawa - Mieszkanie na sprzedaż

Śródmieście, ul. Hoża

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
600 000 PLN
Cena za m2
13 636,36 PLN
Powierzchnia
44 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
5
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
1987
Stan nieruchomości
Do odświeżenia
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie w budynku z 1987 roku w rejonie Śródmieście Południowe o powierzchni 44 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy taras ok. 10 m2 oraz piwnica. Stan mieszkania do odświeżenia. Łazienka po remoncie. Mieszkanie ciche oraz słoneczne.
Budynek wielorodzinny pełniący funkcję mieszkalno-usługową znajduje się w strefie płatnego parkowania.
Domofon. Winda. Zlikwidowany zsyp. Teren posesji zamknięty. Klatka schodowa po remoncie. Elewacja do odświeżenia.
Dobrze zorganizowana wspólnota.

Wirtualny spacer: https://youtu.be/T6IJ5odcdNk

Zapraszam na prezentację

A flat in a building from 1987 in the Śródmieście Południowe area of 44 m2. The flat consists of two rooms, bright kitchen, hall, bathroom with toilet. The apartment includes a terrace of about 10 m2 and a basement. Condition of the flat is to refresh. Bathroom after renovation. Quiet and sunny apartment. A multi-family building with a residential and service function is located in the paid parking zone. Intercom. Elevator. Liquidated chute The property is closed. Staircase after renovation. Elevation to refresh. A well organized community. I invite you to the presentation

Parametry dodatkowe

  • Liczba tarasów: 1

Mapa

Kontakt

Jolanta Baranowska-Sinkiewicz

Jolanta Baranowska-Sinkiewicz

Telefon:
604951317
E-mail:
jb@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).