Rowy - Mieszkanie na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
294 000 PLN
Cena za m2
8 909,09 PLN
Powierzchnia
33 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Inny
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak

Opis nieruchomości

50 m od zejścia na plażę!
Rowy – Sand Apartments – nowowznoszony czterokondygnacyjny budynek składający się z 28 klimatyzowanych apartamentów o powierzchni od 32 m2 do 70 m2 – każdy z przestronnym tarasem (od 17 do 34 m2) na ogrodzonym i monitorowanym terenie
Dla każdego z apartamentów przewidziano miejsce w podziemnej hali garażowej lub na parkingu przy budynku. Dodatkowo przewidziano kilka komórek lokatorskich w garażu podziemnym.
Lokale będą oddawane w stanie deweloperskim do wykończenia. Opcje standardów wykończenia na podstawie indywidualnych odrębnych ustaleń i umowy:
- deweloperski – białe ściany, okna PCV, drzwi okno przesuwne w systemie HS, klimatyzacja.
- „pod klucz” – panele podłogowe wysokiej jakości, pełne wykończenie łazienki, drzwi wewnętrzne
- „all inclusive” – meble, kuchnia, AGD, oświetlenie.
Cena 1 m2 apartamentu w stanie deweloperskim – od 8900 zł plus podatek VAT.
Rowy – gmina Ustka, powiat słupski, województwo pomorskie – obecnie mały port rybacki i nadmorska wieś letniskowa. Miejscowość leży na Wybrzeżu Słowińskim na zachód od jeziora Gardno, u ujścia rzeki Łupawy.
Apartamenty zlokalizowane są w zachodniej części Rowów - miejscu zapewniającym świetny wypoczynek z jednoczesnym łatwym dostępem do pozostałych obiektów obsługi ruchu turystycznego.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).