Warszawa

Śródmieście, ul. Aleje Jerozolimskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 550 000 PLN
Cena za m2
12 778,24 PLN
Powierzchnia
121,30 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1913
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Typ kuchni
Aneks
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Aleje Jerozolimskie 85 to zabytkowa kamienica Mikołaja Szelechowa zbudowana na przełomie lat 1912-1913 według projektu sławnego rosyjskiego architekta Piotra Feddersa.
Apartament, który Państwu prezentujemy to rozkładowy, wysoki na 3,80m, stwarzający wiele możliwości aranżacyjnych lokal w stanie developerskim. Znajduje się w samym centrum miasta ale jest cichy, ponieważ usytuowany jest na pierwszym piętrze w drugiej linii tego kompleksu. Właściciel przeprowadził w nim remont polegający na wymianie wszystkich instalacji, położeniu gładzi na ścianach. Okna wymieniala wspólnota. Strony świata to płn. i płd. Do lokalu przynależy piwnica. Wąska i kręta klatka schodowa. Dwa lokale na piętrze. Brak windy. Kamienica jest pod opieką konserwatora zabytków. Dobrze zarządzana wspólnota. Stan kamienicy i klatki jest bardzo dobry. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w biurowcu obok przy ul. Chałubińskiego.
Opłaty: czynsz 628 zł, FR 97 zł, w 2018r podatek od nieruchomości wynosił 115 zł a opłata za użytkowanie wieczyste 350 zł.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Podwórko
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Północ

Mapa

Kontakt

Barbara Szczerbińska

Barbara Szczerbińska

Mobile:
608404536
Email:
bs@dragowski.pl
Numer licencji:
819

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).