Warszawa

al. Komisji Edukacji Narodowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 800 PLN
Cena za m2
65,29 PLN
Powierzchnia
88,83 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

PROMOCJA!!!Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 88,83 m2 w Galerii Ursynów.
Lokal znajduje się na 1 piętrze Centrum Handlowego. Do lokalu wchodzi się z szerokiego pasażu handlowego, jest duża szklana witryna, na noc zabezpieczana metalowymi roletami. W budynku, wewnątrz i na zewnątrz jest całodobowa ochrona. W Galerii znajduje się dużo ciekawych sklepów i punktów usługowych przyciągających klientów.
Lokal znajduje się w nowoczesnym, inteligentnym budynku z automatyką przeciwpożarową i klimatyzacją.
Lokal składa się z otwartego holu wejściowego, 3 oddzielnych pokoi z oknami (dodatkowo w każdym pokoju zainstalowana umywalka), pokoju socjalnego i łazienki z ubikacją (dodatkowe ubikacje znajdują się w części wspólnej Galerii).
Wysokość pomieszczeń 307 cm.
Ogromnym atutem jest świetna lokalizacja tuż przy stacji metra Natolin, przy arterii komunikacyjnej dzielnicy Ursynów.
Nie ma problemu z parkowaniem samochodu. Godzina parkowania w garażu podziemnym kosztuje 3 zł/godz. Właściciel może również wykupić miesięczny abonament ok. 190 zł miesięcznie.
Lokal z dużym potencjałem. W sąsiedztwie otwierają się nowe lokale usługowe, jak również sklepy np. sklep z hulajnogami.
Aktualnie lokal dostosowany do kliniki urody, spełnia wszystkie wymogi Sanepidu, ale mogą być prowadzone różne działalności np. działalność medyczna, biurowo-usługowa, handlowa czy inna.
Lokal może stanowić atrakcyjną ofertę inwestycyjną.
Cena do negocjacji.
Gorąco polecam.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Metro

Mapa

Kontakt

Joanna Ziemnicka-Niewczas

Joanna Ziemnicka-Niewczas

Telefon:
606930509
E-mail:
jz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).