Warszawa

Praga-Południe, ul. Francuska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
20 000 PLN
Cena za m2
250 PLN
Powierzchnia
80 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Do wynajmu 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 w doskonałym miejscu Saskiej Kępy /ul. Francuska/. Jest zgoda właścicielki na przearanżowanie mieszkania na lokal użytkowy. Przeznaczenie lokalu: sklep, salon, bank, mała restauracja itp.
Mieszkanie do własnej aranżacji. Jest możliwość korzystania z ogródka. Do mieszkania przynależy piwnica z oknem o pow. 20m2. Garaż na terenie zamkniętym na 1 samochód. Cena najmu 20000,-zł Kaucja do ustalenia. Dodatkowe opłaty: prąd, woda, gaz zgodnie ze wskazaniem liczników Kamienica przedwojenna po renowacji. Ogrodzenie metalowe.

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Telefon:
604756956
E-mail:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).