Warszawa - Lokal na wynajem

Śródmieście, al. Jana Pawła II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 800 PLN
Cena za m2
90,67 PLN
Powierzchnia
75 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
-1
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Centrum handlowe
Przeznaczenie
Medyczne
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal - 75 m2 na cele: medyczne, laboratoryjne, zdrowotne, biurowe, lub handlowo-usługowe. Śródmieście/Muranów, ul. Jaja Pawła II - Pasaż Muranowski. Lokal o wysokim standardzie wykonania i wyposażenia, klimatyzacja, funkcjonalny: recepcja -14 m2, 3 gabinety- 15 m2, 15 m2, 10 m2, 2 łazienki - 6 m2 i 3 m2, zaplecze socjalne 4 m2. Jest na poziomie -1, wejście od ulicy, domofon, ochrona, kamery. Stan lokalu bardzo dobry; możliwość własnej aranżacji, na podłodze gres, terakota, wysokość ok. 3 m. Ogrzewanie miejskie, woda miejska. Otoczenie innych o zróżnicowanej działalności usługowej lokali. Rejon handlowo-biznesowy. Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum, blisko stacji Metra Arsenał przy Placu Bankowym. Okolica z klimatem przedwojennej i współczesnej Warszawy. Bardzo dobra komunikacja, możliwość parkowania.Lokal ma podświetlane reklamy zewnętrzne. Czynsz 6800 zł. + opłaty licznikowe, opłata administracyjna do wspólnoty 1300 zł.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Anna Łokuciewska

Anna Łokuciewska

Telefon:
660679574
E-mail:
al@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).