Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 700 PLN
Cena za m2
81,43 PLN
Powierzchnia
70 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
4
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

Przestronne, nowocześnie urządzone biuro 70 m2 w kamienicy na 4 piętrze z windą.

Otwarta, ustawna przestrzeń i jeden oddzielny gabinet. Wszystkie okna są otwierane. Dużo światła. Ekspozycja okien na północ i południe. Przybliżone wymiary: otwarta przestrzeń z holem i aneksem kuchennym ok. 50 m2, gabinet 11 m2, łazienka 9 m2.

Gniazdka w podłodze. Na jednej ze ścian zamontowany jest ekran do telekonferencji. W pełni wyposażone (biurka, fotele, stół konferencyjny, drukarka, niszczarka, nawilżacz powietrza, meble odrestaurowane).

Czynsz z miejscem postojowym to około 900 zł.

Mapa

Kontakt

Anna Dolińska

Anna Dolińska

Telefon:
604756856
E-mail:
da@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).