Warszawa - Lokal na wynajem

Bemowo, ul. Powstańców Śląskich

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia
50 m2
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
7
Rok budowy
2004
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal - 50 m2 na cele handlowo-usługowe: mała gastronomia, bar, sklep, lodziarnia, biuro, itp. Bemowo, Powstańców Śląskich -przy pasażu handlowym i bazarku. Lokal w dobrym standardzie wykonania, klimatyzacja, na parterze, wejście od ulicy, szklana witryna na całej długości lokalu - 15 m2. Stan lokalu bardzo dobry; możliwość własnej aranżacji, na podłodze gres, terakota, wysokość ok. 3,5 m. Ogrzewanie miejskie, woda miejska. Otoczenie innych o zróżnicowanej działalności usługowej lokali. Rejon handlowo-biznesowy. Dobra lokalizacja, zaparkowanie bezproblemowe samochodu, dojazd autobusem i tramwajem. Okolica z klimatem starszych i nowych osiedli mieszkaniowych. Czynsz 4500 zł.(brutto) + opłaty licznikowe, opłata administracyjna 500 zł.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Anna Łokuciewska

Anna Łokuciewska

Telefon:
660679574
E-mail:
al@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).