Warszawa

Praga-Południe, ul. gen. Romana Abrahama

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia
50 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe

Opis nieruchomości

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 50m2 /przyziemie/ w budynku mieszkalnym na Gocławiu /Orlik/. Blok 4 piętrowy z 1985r /rama H/ po wymianie instalacji z nową elewacją. Lokal składa się z 3 pomieszczeń/ np. biurowych/: 1 duże ok. 30 m2 i dwa mniejsze. Ponadto jest jeszcze pomieszczenie socjalne, WC i miejsce na szatnię. Podłogi-biała terakota. Instalacja 3-fazowa. Niezależna wentylacja. Przeznaczenie lokalu : biuro lub działalność handlowo-usługowa. Cena najmu 3000,- zł +opłaty za prąd/ zgodnie z licznikiem/ i ochronę. Jest możliwość parkowania bez ograniczeń w zatoczce osiedlowej ślepej uliczki. Dobry punkt komunikacyjny. Blisko do ul. Bora Komorowskiego-bezpośrednie autobusy do Centrum.

Zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Mobile:
604756956
Email:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).