Warszawa

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Cena za m2
78,95 PLN
Powierzchnia
38 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Inne
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Wolnostojący, podpiwniczony lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 38 m2 znajduje się przy ruchliwej ulicy Marymonckiej, na Bielanach.
Składa się z pomieszczenia handlowego, niewielkiego zaplecza i toalety. Pod całością pawilonu znajduje się piwnica. Wejście bezpośrednio z ulicy, z dużą witryną. Nowa witryna antywłamaniowa.
Wnętrze do dowolnej aranżacji według potrzeb najemcy.
Ogrzewanie elektryczne.

Lokal idealnie nadaje się na sklep, małą gastronomię (lodziarnia, kawiarnia) czy punkt usługowy. W pobliżu mieści się spore osiedle mieszkaniowe, uczelnia AWF,lasek bielański.

Bardzo dogodny dojazd komunikacją autobusową i tramwajową. W niewielkiej odległości linia metra.
Cena najmu 3000 zł netto + opłaty licznikowe.
Minimalny okres najmu 1 rok.
Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu brutto.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Joanna Ziemnicka-Niewczas

Joanna Ziemnicka-Niewczas

Telefon:
606930509
E-mail:
jz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).