Warszawa

Ursynów, ul. Wawrzyńca Surowieckiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 900 PLN
Cena za m2
80,56 PLN
Powierzchnia
36 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy położony w ciągu lokali użytkowych. Otwarta przestrzeń z wydzielonym z WC. Lokal użytkowy idealny do prowadzenia działalności usługowej, szkoleniowo-edukacyjnej, biurowej i sklepowej. Wysokość pomieszczenia ok. 4m.

Do metra Ursynów ok. 400 m. W pobliżu swobodne parkowanie.

Mapa

Kontakt

Bogusław Chodorowski

Bogusław Chodorowski

Telefon:
600072214
E-mail:
bc1@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).