Warszawa

Ursynów, ul. Stanisława Kulczyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11 900 PLN
Cena za m2
36,06 PLN
Powierzchnia
330 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe

Opis nieruchomości

Lokal magazynowo-biurowo-handlowy o powierzchni 330 m 2.
Parter, oszklone wejście z witryną, rampa, miejsca parkingowe, ochrona. Lokal położony w bardzo dobrej lokalizacji na Bliskim Ursynowie, 350 m od ulicy Komisji Edukacji Narodowej i 250 m od Jana Rosoła. Niedaleko południowego odcinka trasy S 2. Lokal mieści się w budynku wykonanym w tradycyjnej technologii (cegła), ocieplony. Lokal składa się z części magazynowej (na posadzce gres), części biurowej (wykładzina), części ekspozycyjno-handlowej oraz pomieszczenia socjalnego.

Wszystkie media miejskie, również ogrzewanie. Transport miejski w bezpośredniej bliskości lokalu: przystanek autobusowy przed budynkiem, METRO IMIELIN 600 m, przystanki autobusowe przy ulicach KEN i Rosoła. Lokal jest kompleksowo przygotowany do rozpoczęcia działalności.

Miesięczny czynsz najmu 11900,-zł + opłaty eksploatacyjne.
Lokal dostępny do wynajmu od 31.03.2020 r.

POLECAM

Mapa

Kontakt

Marlena Błoch

Marlena Błoch

Telefon:
606938412
E-mail:
mb@dragowski.pl
Numer licencji:
11300

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).