Warszawa

Praga-Południe, ul. Jana Zamoyskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Cena za m2
62,50 PLN
Powierzchnia
32 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rok budowy
1993
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

Do wynajmu lokal użytkowy o pow. 32m2 /parter/ na terenie zamkniętego osiedla na bliskim Grochowie. Blisko ul. Targowej.
Budynek z 1993r. Przeznaczenie lokalu : biuro, handel wysyłkowy itp. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia z aneksem kuchennym oraz łazienki z kabiną, umywalką i WC.
Dobry punkt komunikacyjny i lokalizacyjny. Kaucja
Opłata za lokal wynosi 2000,-zł. W tej cenie są zawarte opłaty eksploatacyjne do administracji w wysokości 350 zł oraz opłata za prąd ok. 100zł miesięcznie. Kaucja- 1 miesięczny czynsz. Dobry punkt komunikacyjny i lokalizacyjny. Tramwaje i autobusy z ul. Targowej i Al. Zielenieckiej. Szybki dojazd do Centrum.
Lokal aktualny od 1.01.20r. Jest jeszcze najemca.

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Mobile:
604756956
Email:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).