Warszawa

Centrum, ul. Mokotowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 350 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia
30 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Proponujemy powierzchnie biurowe w budynku położonym w ścisłym centrum Warszawy. Ogromnym atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie komunikacyjne z całym miastem - w pobliżu stacja metra Politechnika, przystanki autobusowe i tramwajowe. Ciekawa zabytkowa architektura i otoczenie podkreślają kameralny charakter budynku co w połączeniu z doskonałym położeniem zapewni komfortowe warunki dla każdej firmy. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy różne biura zarówno jedno jak i wielo pokojowe umożliwiające optymalne warunki dla każdej firmy. Budynek wyposażony jest we wszystkie media, otwierane okna, parking, podłogi drewniane lub wykładzina dywanową. W budynku jest całodobowa ochrona i monitoring. Dostęp do wynajmowanego lokalu 24 h/dobę. Oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo w porównaniu z sąsiednimi obiektami o podobnym charakterze.
Aktualnie do wynajęcia są cztery powierzchnie biurowe położone na różnych piętrach budynku.
1. II piętro, powierzchnia 28,8 m². Jednopokojowa. Dostępne od 01-04-2020.
2. III piętro, powierzchnia 29,5 m². Jednopokojowa. Dostępne od 01-06-2020
3. III piętro, powierzchnia 29,5 m². Jednopokojowa. Dostępna od 16-03-2020
4. III piętro, powierzchnia 52 m². 2 pokoje + korytarz. Dostępna od 16-03-2020
Cena 60 zł/m². W tym czynsz 45 zł + 15 zł media (bez telefonu i internetu).
Miesięczna stawka czynszu za miejsca parkingowe: 400 zł netto + Vat należnej wysokości miesięcznie za 1 miejsce.
Gwarancje: kaucja w wysokości zależnej od długości okresu wypowiedzenia – równowartość jedno lub trzymiesięcznej kwoty czynszu.
W budynku znajdują się również 2 sale konferencyjne do wynajęcia na godziny:
- parter powierzchnia 73 m².
- III piętro powierzchnia 33 m². Dla 15 osób.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Metro, Autobus

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).