Mszczonów - Lokal na wynajem

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
17 900 PLN
Cena za m2
70,42 PLN
Powierzchnia
240 m2
Rynek
Pierwotny
Liczba pięter
2
Rok budowy
2020
Rodzaj budynku
Inny
Przeznaczenie
Sportowo/Rekreacyjne
Stan budynku
Stan deweloperski
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia 240 m2 w atrakcyjnym i jedynym w swoim rodzaju obiekcie w Polsce, basenie głębinowym Deepspot. Powierzchnia dedykowana pod spa z elementami terapii wodnej, najchętniej na placówkę rehabilitacyjną. Duże przeszklenia, okna wychodzące na południe. Podłączenie do wody termalnej. Dwa wejścia, bezpośrednie z zewnątrz oraz z korytarza przez recepcję Deepspotu. Obecnie jest stan surowy co daje możliwość przygotowania całości przestrzeni pod najemcę jak elektryka, woda, ścianki działowe, całkowite wykończenie. Najemca ma możliwość samodzielnie zaaranżować i wyposażyć centrum rehabilitacji w uzgodnieniu z wynajmującym.

DEEPSPOT jest kolejną inwestycją spółki Aerotunel. Powstaje w Mszczonowie pod Warszawą i w założeniu będzie najgłębszym basenem nurkowym na świecie. Docelowo ma mieć 45 metrów głębokości, pomieści 8000 metrów sześciennych wody i zostanie idealnie dostosowany do potrzeb treningowych nurków. Każdy będzie mógł skorzystać z oferty basenu: zarówno osoby, które chciałyby dopiero spróbować nurkowania, jak i nurkowie certyfikowani, sportowi, czy profesjonalni – Scuba Diverzy i Freediverzy. Dodatkowymi atrakcjami poza przejrzystą, ciepłą jak w tropikach wodą (32-34 stopnie!) będą: tajemnicze jaskinie, ogromny wrak, liny i winda dla Freediverów, podwodny tunel dla widzów (z przeszkloną podłogą!), pokoje hotelowe z niesamowitym widokiem wprost do wnętrza basenu i restauracja.

Mapa

Kontakt

Łukasz Drągowski

Łukasz Drągowski

Telefon:
602411741
E-mail:
lukasz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).