Warszawa

Mokotów, ul. Wernyhory

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 500 PLN
Cena za m2
37,50 PLN
Powierzchnia
200 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Rodzaj budynku
Willa
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

200 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia w willi przy ul. Wernyhory. Trzy minuty do stacji metro Służew.

Biura mieszczą się na I i II piętrze zadbanej willi z ogrodem. Na pierwszym piętrze 3 oddzielne pokoje (ok. 30 m2, 23 m2, 23 m2) oraz kuchnia o powierzchni ok. 15m2. Na drugim pietrze 4 oddzielne pokoje (ok: 30m2, 23m2, 18m2; 10m2). Na każdym piętrze łazienka z prysznicem. Wszystkie pokoje mają zapewnioną klimatyzację za pomocą naściennych klimatyzatorów typu Split. W pokojach na podłogach lakierowany parkiet drewniany, w łazienkach glazura i terakota. Ekspozycja okien na dwie strony świata, z jednej strony cicha ul. Wernyhory, z drugiej strony z okien widać zieleń w przyległych ogródkach.
Z klatki schodowej niezależne wejścia do korytarzy na poszczególnych poziomach.

Ogólny standard budynku i pomieszczeń bardzo dobry.

Cena najmu 7500 PLN + opłaty eksploatacyjne.

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus, Metro

Mapa

Kontakt

Anna Gołąb

Anna Gołąb

Telefon:
600072238
E-mail:
ag@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).