Warszawa - Lokal na wynajem

Praga-Północ, ul. Targowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
180 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Rok budowy
1932
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 180 m², jasny, przestronny, wysokie sufity. Lokal składa się z 7 pomieszczeń (częściowo klimatyzowanych) oraz kuchni z aneksem jadalnym. Wyposażony jest w 3 toalety, w tym jedną z kabiną prysznicową. System alarmowy, drzwi / okna antywłamaniowe, teren zamknięty, domofon / wideofon, monitoring / ochrona.
Lokal mieści się w centrum Pragi Północ w pięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. Targowej na 3 piętrze. Kamienica jest monitorowana przez całą dobę. Parter kamienicy zajmują: bank, apteka, kancelaria, na piętrach mieszczą się biura i przychodnia. Kamienica znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wileńska. Cena 9000 zł + VAT.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).