Warszawa

Włochy, al. Krakowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11 000 PLN
Cena za m2
64,33 PLN
Powierzchnia
171 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
5
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

Biuro o powierzchni 171 m 2 zlokalizowane jest w nowoczesnym i kameralnym budynku. Posiada wysoki standard wykończenia i jest gotowe do wprowadzenia od zaraz.
Umowa najmu zostanie zawarta bezpośrednio z właścicielem budynku. Minimalny okres najmu wynosi 12 miesięcy. Miesięczny czynsz za wynajem to kwota 11 035 PLN.
Powierzchnia biurowa mieści się na V piętrze pięciopiętrowego budynku. Nieruchomość wyposażona jest w windę. Wejście do lokalu znajduje się na parterze budynku, od strony Al. Krakowskiej.
Główne zalety:
- duże okna
- klimatyzacja i wentylacja indywidualnie sterowana
- kuchnia w pełni wyposażona
-możliwość wynajęcia zadaszonych miejsc postojowych na parkingu naziemnym 150 PLN/miejsce/miesiąc
- możliwość wynajęcia miejsc postojowych w garażu podziemnym 220 PLN/miejsce/miesiąc
- możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej

Oferta dotyczy biura nieumeblowanego. Zgodnie z załączonym planem biura, powierzchnia podzielona jest zamontowanymi na stałe szklanymi ściankami działowymi.

W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacje rowerów miejskich Veturillo oraz stacja kolejki PKP Raków, co pozwala na szybkie przemieszczanie się po Warszawie. Dodatkowo, w niedalekiej odległości znajduje się lotnisko im. Fryderyka Chopina.

Oferta dotyczy biura nieumeblowanego, są jedynie na stałe zamontowanie szklane ścianki działowe, w pełni wyposażona kuchnia oraz szafa wnękowa w korytarzu przy wejściu.

Mapa

Kontakt

Bożenna Szkrabko

Bożenna Szkrabko

Telefon:
608404541
E-mail:
bs2@dragowski.pl
Numer licencji:
6253

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).