Warszawa - Lokal na wynajem

Praga-Północ, ul. Ząbkowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 400 PLN
Cena za m2
63,03 PLN
Powierzchnia
165 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2002
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

W centrum Starej Pragi jest do wynajęcia lokal biurowo, usługowo, magazynowy. Całość ( 420 mkw ) lub osobno każda kondygnacja. I piętro 155 mkw - jedno duże ( ok. 115 mkw i mniejsze ok. 50 mkw ) - cena 53 PLN/mkw. Parter 165 mkw - jedno duże ( ok. 115 mkw i mniejsze ok. 50 mkw ) - cena 63 PLN/mkw. Piwnica ok. 100 mkw - 2 pomieszczenia duże + 2 mniejsze = kuchnia i sanitariaty - 43 PLN/mkw. Parter i I piętro dobrze doświetlone dużymi oknami, piwnica doświetlona okienkami piwnicznymi. Możliwość przebudowy pomieszczeń według potrzeb wynajmującego. Wszystkie media we wszystkich pomieszczeniach. Atrakcyjne położenie w centrum Starej Pragi.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Metro, Tramwaj

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).