Warszawa

Śródmieście, ul. Zimna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
150 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
6
Rok budowy
1998
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz prowadzić biuro w centrum Warszawy ta oferta jest dla Ciebie . Lokal biurowy znajduje się w ścisłym centrum aglomeracji pomiędzy ulicami Grzybowska , Jana Pawła , Solidarności a Marszałkowska . Posiada idealne położenie zarówno pod względem komunikacji jak infrastruktury . Nadaje się biuro , siedzibę firmy , rehabilitacje , szkolę językowa , biuro projektów , biuro komornika , biuro tłumaczeń i inna działalność nie uciążliwa dla otoczenia . Mieszka o powierzchni 150m2 jest położone na 1 pietrze i jest ono narożne . Składa się z 5 pokoi , udzielnej wyposażonej kuchni w zabudowie oraz z AGD , 2 łazienek , garderoby , 2 holi , balkonu oraz ogrodu zimowego i do mieszkania przynależny 1 miejcie postojowe w garażu podziemny . . W nieruchomości jest podzielona 2 cześć . W części pierwszej jest pokój z wyjściem na balkon , oddzielna kuchnia , łazienka z kabina prysznicowa , garderoba , hol z którego jest wyjście na ogród zmowy .W tej cześć można zrobić recepcje oraz poczekalnie W części są 4 pokoje , pokój kąpielowy (z wanna , wc , umywalka i bidetem), hol. Jest ciche , dobrze doświetlone i ma dobry rozkład Zw względu na ten podział w pierwszej cześć można Proszowic działalność a w pozostałej części mieszkać . .Lokal znajduje się w bardzo dobrej infrastrukturze w okolicy Hala Mirowska z bazarkiem , Plac Bankowy z kawiarniami i restrykcjami , liczne sklepiki osiedlowe , urzędy administracji państwowej , teatry , kina , Biedronki , Żabki , blisko domy Towarowe , blisko są Złote Tarasy , szkoły , przedszkola , przychodnie , banki. Blisko jest Park Mirowski , Ogród Saski oraz Ogród Krasińskich . Bardzo dobra komunikacja autobusowa (102,105,107,111,160,171,190,520) , tramwajowa (4, 13, 15 . 18 ,20,23.26, 35) oraz stacje metra I i II linii Świętokrzyska i Metro Arsenał .
Miesięczny koszt najmu 6000 zł oraz opłaty licznikowe .
Zapraszam do oglądania oraz wynajęcia nieruchomości .

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).