Warszawa

Wilanów, al. Rzeczypospolitej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
18 200 PLN
Cena za m2
122,15 PLN
Powierzchnia
149 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2016
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

MIASTECZKO WILANÓW - lokal usługowy parterowy 149 m2. położony w jednej z najładniejszych dzielnic Warszawy, przy Al. Rzeczypospolitej w inwestycji Espace.Lokal znajduje się na parterze, ma bardzo duże szklane witryny wychodzące na Aleję Rzeczypospolitej.
Lokal znajduje się na parterze, witryny wychodzą na Aleję Rzeczypospolitej.
Lokal ma 4 wejścia.
Doskonała lokalizacja.
Osiedle ma całodobowy monitoring oraz system wideo-domofonów, które zapewniają bezpieczeństwo.
Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 149 m2, wraz z tarasem. Lokal można podzielić na 100 m2 i 49 m2.
Lokal jest wykończony, bardzo ustawny i przestronny. Na podłodze jest szara wykładzina, sufit podwieszany, wykonany z płyt Armstrong.
W lokalu znajduje się wykończona łazienka z umywalką oraz toaleta. W pomieszczeniach tych na podłodze oraz na ścianach położone zostały płytki.
Lokal z przodu posiada piękną, dużą witrynę szklaną oraz dwie pary drzwi wejściowych – frontowych. Od klatki schodowej znajdują się 2 kolejne wejścia, którymi można dostać się do garażu podziemnego, znajdującego się pod budynkiem lub przejść przez patio.
Do lokalu przydzielone jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Lokal posiada taras, na który wychodzi się przez duże drzwi balkonowe na patio.
Lokal wykończony w wysokim standardzie. Nie wymaga wysokiego wkładu własnego.
Wysokość pomieszczeń wynosi około 3,10 m.
Cena najmu 90 zł netto za m2 / miesiąc. Plus opłata eksploatacyjna 8,32 zł netto za m2 / miesiąc. Opłata za garaż 84,82 zł netto / miesiąc. Dodatkowe opłaty za prąd i wodę wg liczników.
Wymagana 3 – miesięczna kaucja.
LOKAL DOSTĘPNY od 22 sierpnia 2019 r.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Telefon:
606930475
E-mail:
ga@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).