Warszawa

Śródmieście, ul. Pokorna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 950 PLN
Cena za m2
72,10 PLN
Powierzchnia
138 m2
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
8
Rok budowy
2014
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie budynków, położonych w Śródmieściu Płn,na Muranowie przy ulicy Pokornej. Dwie minuty do Metra Dworzec Gdański , parking, Centrum Handlowe Arkadia - 5 minut piechotą. Lokal posiada wysokie i całkowicie przeszklone witryny od strony ulicy.
W najbliższej okolicy znajduje się duża ilość domów mieszkalnych i biurowych. W bezpośrednim sąsiedztwie jest supermarket. W sąsiedztwie trzy duże obiekty biurowe m in. Gdański Business Centre wraz sąsiadującym w pobliżu INTRACO. Wszystko to stanowi ogromny potencjał dla przyszłej działalności.
Powierzchnia lokalu 138 metry kwadratowe. Wysokość do 5 metrów, istnieje możliwość wykonania antresoli
Lokal posiada koncesję na alkohol.
Lokal nadaje się na gastronomię, działalność handlową i usługową, lecznicę, kancelarię, placówkę bankową itp.
Cena 90 zł netto za metr kwadratowy.
Kaucja - 3-mies czynsz.
Właściciel wyraża zgodę na wakacje czynszowe - szczegóły do uzgodnienia.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3

Mapa

Kontakt

Paweł Remin

Paweł Remin

Telefon:
604618831
E-mail:
pr@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).