Warszawa

Wola, ul. Hrubieszowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 030,84 PLN
Cena za m2
58,11 PLN
Powierzchnia
121 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
4
Rok budowy
2006
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Proponujemy nowoczesne powierzchnie biurowe w kameralnym 6 kondygnacyjnym budynku. Budynek biurowy klasy B+ wybudowany w 2006r. Ogromnym atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta w pobliżu stacja metra, przystanki autobusowe i tramwajowe. Ciekawa architektura i otoczenie podkreślają kameralny charakter budynku co w połączeniu z doskonałym położeniem zapewni komfortowe warunki dla każdej firmy. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy powierzchnię umożliwiającą elastyczność podziału przestrzeni zarówno w formie „gabinetowej“ jak i „open space“. Budynek wyposażony jest we wszystkie media, nowoczesny system klimatyzacji, otwierane okna, parking na terenie dziedzińca, windę, podłogi drewniane i wykładzinę dywanową. Okres wynajęcia min. 36 miesięcy.
Do wynajęcia są trzy powierzchnie biurowe położone na różnych piętrach budynku.
1. Parter, powierzchnia 88 m².
2. Piętro III, powierzchnia 268 m².
3. Piętro IV, powierzchnia 121 m².
Cena 13E/ m² netto.
Miesięczna stawka czynszu za miejsca parkingowe: 450 zł netto + Vat należnej wysokości miesięcznie za 1 miejsce na dziedzińcu. 140 euro za 1 miejsce miesięcznie netto + podatek VAT w należnej wysokości w garażu podziemnym w sąsiednim budynku.
Gwarancje: depozyt gotówkowy w wysokości trzymiesięcznego czynsz najmu i czynszu za miejsca postojowe oraz trzymiesięcznych opłat eksploatacyjnych + VAT lub w tej samej wysokości gwarancja bankowa wystawiona przez bank, zaaprobowana uprzednio (tekst gwarancji) przez Wynajmującego.
Opłaty eksploatacyjne: wysokość miesięcznej opłaty eksploatacyjnej będzie naliczana proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni brutto. Opłata eksploatacyjna wynosi 20 zł netto za 1 m² zajmowanej powierzchni miesięcznie + podatek VAT w należnej wysokości.
Logo firmy: istnieje możliwość instalacji logo firmy na elewacji budynku bez kosztów z tytułu wynajmu powierzchni, na której logo zostanie posadowione. Lokalizacja logo – do uzgodnienia.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).