Warszawa - Lokal na wynajem

Ursus, ul. Ryżowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
16 900 PLN
Cena za m2
32,50 PLN
Powierzchnia
520 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Proponujemy wynajem nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych w 1 piętrowym budynku magazynowo biurowym położonym w dzielnicy Warszawa Ursus. Budynek położony jest przy dużej przelotowej ulicy, którą w 3 minuty dojedziemy do drogi krajowej nr 7 / Al. Jerozolimskich w 6 minut do obwodnicy ekspresowej Warszawy S2.
Ogromnym atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz łatwy wyjazd poza Warszawę. W pobliżu przystanki autobusowe. Ciekawa architektura i charakter budynku w połączeniu z doskonałym położeniem zapewni komfortowe warunki każdej firmie.
Budynek wyposażony jest we wszystkie media, klimatyzację, przyłącze światłowodowe, parking na terenie nieruchomości. Nie pobiera się dodatkowej opłaty za miejsca parkingowe.
Do wynajęcia są:
1. Parter, powierzchnia magazynowa ok 420 m². Wysokość 4,5 m do 5,0 m.
2. Antresola, powierzchnia biurowa ok. 100 m².
Cena:
- Wynajem pomieszczenia 32,5 zł/m² netto.
W przypadku najmu długoterminowego możliwy jest wynajem z prawem do podnajmu pojedynczych pomieszczeń innym podmiotom gospodarczym.
Opłata eksploatacyjna za media wynosi ok. 12 zł netto/m² miesięcznie + podatek VAT.
Logo firmy: możliwość instalacji loga firmy na elewacji budynku lub ogrodzeniu bez dodatkowych kosztów z tego tytułu.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).