Warszawa

Ursynów, ul. Poleczki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 600 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
115 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

Nowy reprezentacyjny budynek biurowy suma ok 115m2 powierzchnia użytkowa. Przygotowany do aranżacji wg planów Najemcy. Doprowadzony światłowód do budynku, montaż sieci komputerowej oraz oświetlenia po uzgodnieniu.
Przed budynkiem 8-10 miejsc postojowych.

Koszt : 4600 plus media wg liczników (woda, gaz, elektryka)

Mapa

Kontakt

Anna Gołąb

Anna Gołąb

Telefon:
600072238
E-mail:
ag@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).