Warszawa

Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 600 PLN
Cena za m2
50,91 PLN
Powierzchnia
110 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Rok budowy
2001
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
5

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 110 m2 w Al. Jerozolimskich w pobliżu Pl. Zawiszy. Lokal składa się z 5 pokoi, recepcji, WC, pomieszczenia socjalnego, balkonu i tarasu. Lokal od początku funkcjonowania, czyli od 2001 roku, wykorzystywany jest na cele biurowe. W lokalu bardzo dobrze przemyślano rozkład pomieszczeń - do każdego z 5 pokoi i części socjalnej wchodzi się z recepcji. Największy pokój ma 26 m2, pozostałe 4 pokoje po ok. 14 m2. Na podłodze znajdują się panele. Największe pomieszczenie jest z wyjsściem na balkon 8m2, jeden z mniejszych pokoi ma wyjście na taras 7m2 od strony ulicy z możliwością umieszczenia reklamy; kuchnia/pomieszczenie socjalne ma ok.9m2. Budynek ma charakter biurowo-apartamentowy z przewagą biur /kancelarie adwokackie, firmy konsultingowe i wiele innych/. Na dole znajduje się recepcja i ochrona z 24 godzinnym monitoringiem. W lokalu zainstalowany jest wideofon. Wszystkie pomieszczenia są okablowane. Istnieje możliwość profesjonalnego wykorzystania internetu, gdyż do budynku doprowadzone są światłowody. Wokół budynku, o każdej porze dnia i nocy, można zaparkować samochód bez konieczności szukania wolnego miejsca. Znakomita lokalizacja w Centrum. Świetna komunikacja oraz pełna infrastruktura.
Cena wynajmu: 5.600 zł. + VAT.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2

Mapa

Kontakt

Paweł Remin

Paweł Remin

Telefon:
604618831
E-mail:
pr@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).