Warszawa

Wola, ul. Żelazna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
990 000 PLN
Cena za m2
10 498,41 PLN
Powierzchnia
94,30 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
8
Rok budowy
2005
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Inne
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking podziemny
Tak
Ochrona
Tak
Klimatyzacja
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
0
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1

Opis nieruchomości

Zapraszamy na Wolę gdzie przy ulicy Żelaznej prezentujemy lokal świetnie nadający sie n działalność edukacyjną , biuro, usługi, gabinet, inne nie uciążliwe dla otoczenia działalność użytkowe ..
Powierzchnia całkowita: 94.30 m2 w tym: 87.8 m2 lokal użytkowy 4-izbowy+ 6,4 m2 pomieszczenie gospodarcze + w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Wysokość lokalu: 4,2 m. Lokal posiada piwnica, instalacja p-poż., kanalizacja, klimatyzacja, liczba linii telefonicznych, miejsca parkingowe, ochrona, ogrzewanie, sieć komputerowa, wentylacja, winda osobowa, zaplecze socjalne Możliwość zamieszczenia reklamy w oknie!
Doskonała lokalizacja oraz komunikacja. Lokal położony w Centrum, przy zbiegu ulic Żelaznej i Siennej, pomiędzy dwiema stacjami metra - Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego. W pobliżu stacja WKD i PKP Warszawa Śródmieście i Warszawa Ochota. Przystanki tramwajowe () i autobusowe (). Pięknie zagospodarowane wewnętrzne patio.
Do uzgodnienia przejęcie z wyposażeniem: 3 klimatyzatory, 2 rzutniki audiowizualne, 30 komputerów i laptopów, sprzęt rtv i wyposażenie meblowe. Bogata biblioteka językowa.
Bardzo dobra infrastruktura w okolicy liczne sklepy , punkty usługowe , centrum handlowe Złote Tarasy , Hala Mirowska , punkty administracji , apteki , szkoły , przedszkola .

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).