Wolsztyn - Lokal na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
1 314,03 PLN
Powierzchnia
913,22 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Przeznaczenie
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Stan budynku
Do odświeżenia
Parking naziemny
Tak
Cena za parking naziemny (miejsce)
45 PLN
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu zespołu dwóch nieruchomości, przylegających do siebie i funkcjonalnie połączonych. Kompleks o łącznym obszarze 0,0795 ha zabudowany jest budynkiem produkcyjnym z częścią administracyjno-socjalną o łącznej powierzchni użytkowej 824,12 m2. Dla obu nieruchomości przysługuje prawo własności.
Obiekt dostosowany dla celów prowadzenia zakładu mięsnego (masarni).
W budynku wyodrębniono funkcjonalne części w taki sposób, by tworzyły one ciąg technologiczny od miejsca przyjęcia surowca do ekspedycji jego przetworów.
Część produkcyjna zajmuje parter obiektu.
Część socjalna zlokalizowana na piętrze część administracyjna (biurowa) dostępna z osobnej klatki schodowej (możliwe również przejście z niej na zakład), położona na piętrze obiektu.
W rejonie lokalizacji nieruchomości dostępne są następujące sieci infrastruktury technicznej: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja (w tym światłowodowe łącze internetowe).
Z nieruchomości istnieje bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ul. Prusa – drogi o nawierzchni utwardzonej kostką brukową.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).