Warszawa

Centrum, ul. Krochmalna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
13 333,33 PLN
Powierzchnia
90 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Przeznaczenie
Medyczne
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 90 m2 z witrynami na parterze w centrum Warszawy. Przeznaczenie lokalu: usługi medyczne, biuro, sklep itp. Aktualnie lokal podzielony jest na gabinety lekarskie z pełnym wyposażeniem. Budynek 6-piętrowy z 2002r. Kuchnia z oknem, glazura, terakota.
Zaplecze sanitarne, 2 łazienki /jedna przystosowana dla osób niepełno sprawnych /. Do lokalu doprowadzona jest elektryczność, woda, siła. kanalizacja, ogrzewanie, 2 linie telefoniczne, sieć komputerowa, instalacja p-poż., klimatyzacja, wentylacja.
Zapraszamy.

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Telefon:
604756956
E-mail:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).