Warszawa - Lokal na sprzedaż

Wola, ul. Łucka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
960 000 PLN
Cena za m2
12 000 PLN
Powierzchnia
80 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
12
Liczba pięter
30
Rok budowy
2004
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking podziemny
Tak
Ochrona
Tak
Recepcja
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy przestronny, komfortowy w wysokim standardzie lokal (w tym klimatyzacja) wraz z pełnym wyposażeniem w budynku Łucka City, przy ul. Łuckiej 15.
Lokal o pow. 80 m² położony na 12 piętrze składa się z 2 pokoi, kuchni połączonej z salonem, łazienki, WC oraz balkonu, jest kompletnie wyposażony, m.in. w sprzęt AGD i RTV, także wszelkie potrzebne akcesoria.
W budynku funkcjonuje całodobowa ochrona oraz monitoring.
Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa nie tylko położenie w centrum miasta ale także dobre połączenie komunikacyjne (m.in. metro), ale również własne zaplecze rekreacyjne, w którego skład wchodzą: basen, sauna, sala fitness. W sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura miejska, m. in. przychodnie lekarskie, sklepy, restauracje oraz sklep z towarami pierwszej potrzeby usytuowany bezpośrednio w budynku.
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym jako opcja dodatkowo płatne.
Czynsz 800 zł
Zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Telefon:
606930475
E-mail:
ga@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).