Warszawa - Lokal na sprzedaż

Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
340 000 PLN
Cena za m2
7 555,56 PLN
Powierzchnia
45 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Rok budowy
2001
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Ochrona
Tak
Klimatyzacja
Tak
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy doskonały na działalność usługową, handlową lub sklepową usytuowany w jednej z popularnych ursynowskich galerii handlowych. Lokal narożny, z dużymi witrynami usytuowany w ruchliwej części galerii. Powierzchnia usługowo-sklepowa galerii posiada liczną klientelę z sąsiadujących biur i osiedli mieszkaniowych.

Sala ekspozycyjna - 40,5 m2, zaplecze z WC - 4,5 m2.

Swobodne parkowanie na parkingu podziemnym lub w pobliżu budynku.

Cena: 340 000 zł.

Mapa

Kontakt

Maria Patykiewicz

Maria Patykiewicz

Telefon:
600072248
E-mail:
mp@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).