Olsztyn - Lokal na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 130 000 PLN
Cena za m2
2 761,62 PLN
Powierzchnia
409,18 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Przeznaczenie
Sportowo/Rekreacyjne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Inne
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Prezentujemy lokal usługowy zlokalizowany w Olsztynie . Obiekt nadaje się świetnie na sale gigantyczna , szkołę tańca , klub sportowy lub siłownie .
Lokal ma powierzchnię użytkową równą 409,18 m2, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze budynku 3 kondygnacyjnym i składa się z sali gimnastycznej, 7 pomieszczeń użytkowych, 1 przebieralni, 1 łazienki z WC, 2 WC, korytarza.
Lokal jest usytuowany w odległości 1 km od centrum handlowego co przekłada się na doskonałą lokalizację inwestycyjną. W odległości około 100 m od budynku znajduje się przystanek komunikacji autobusowej i tramwajowej, dzięki czemu dojazd do budynku jest ułatwiony.
Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal wybudowany został w technologii murowanej, posiada 3 kondygnacje nadziemne. W budynku znajdują się lokale usługowe dostępne ze wspólnej klatki schodowej.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).