Warszawa - Lokal na sprzedaż

Śródmieście, al. Jana Pawła II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
475 000 PLN
Cena za m2
13 704,56 PLN
Powierzchnia
34,66 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Do odświeżenia

Opis nieruchomości

Zapraszamy do centrum Warszawy gdzie prezentujemy l o powierzchni użytkowej 34,66 m2 usytuowany na kondygnacji -1.
Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, w kwadracie ulic: al. Jana Pawła II, al. Solidarności, Żelazna, Nowolipie. W odległości ok. 1 km znajduje się Plac Bankowy, gdzie mieści się m.in. Urząd m. st. Warszawy oraz stacja metra. Lokal składa się z pomieszczenia oraz łazienki. Budynek w którym znajduje się lokal wchodzi w skład kompleksu handlowo-usługowego „Pasaż Muranów”.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).